ExoFan napisał(a):

|
Rozumiem lepiej niż Wam sie wydaje. Pogadamy po decyzji sądu, pozdrawiam. Najbardziej rozbawiło mnie "umowa nie weszła w zycie". Umowa, której nikt z tego forum nie widział na oczy.
|
Kto mówi, że umowa nie weszła w życie? Nie powtarzajmy tej zabawy od początku...
Jeżeli w aktach rejestrowych nie ma umowy pomiędzy TS a Wanną i Hoganem to dlaczego KRS miałby się nią zajmować?
Gdyby Wanna i Hogan chcieli dokonać zmian w KRS musieliby:
1. Złożyć w KRS dokumenty dot. zmian właścicielskich (co najmniej umowę, przy czym KRS mógłby zażądać dalszych dokumentów, np. potwierdzeń przelewów)
2. Podjąć uchwałę o powołaniu Pietrowskiego na prezesa - i zawnioskować o jego wpis do KRS
Żadna z tych czynności nie została dopełniona. Hogan wie, że dla niego hipotetyczne uznanie umowy za obowiązującą mogłoby oznaczać konieczność zapłaty odszkodowania za brak licencji, więc z pewnością nie naciska.