Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ExoFan
Junior Member
Od: 01.2019
Offline
#
18894
15.01.2019, 12:12
Rozumiem lepiej niż Wam sie wydaje. Pogadamy po decyzji sądu, pozdrawiam. Najbardziej rozbawiło mnie "umowa nie weszła w zycie". Umowa, której nikt z tego forum nie widział na oczy.
ExoFan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ExoFan
Znajdź inne posty napisane przez ExoFan