Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18874
Stary 15.01.2019, 10:25
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
W dobrym kierunku to idzie co oczywiście cieszy, wiadomo też że idziemy krok po kroku
Ale
Od przyszłego tygodnia czas się pochylić nad sytuacją kadrowa
Bo cała ta akcja będzie psu w du.pe jeżeli spadniemy do 1 ligi w przeddzień nowego kontraktu telewizyjnego
Serio myślisz że równolegle nie są prowadzone rozmowy w sprawie sytuacji kadrowej? Ci goście raczej nie wyglądają na debili i wiedzą że ich kasa nic tu nie da jak wszyscy odejdą.
Odpowiedz cytując