|
Mamy umowę z LV do 2021 roku. Stawka jaką nam płacą jest niska, ale w Krakowie ciężkie czasy. Na szczęście mamy teraz bardzo poważnych reprezentantów.Goście obyci w świecie, mają kontakty i wiedzą jak złapać wspólny język z innymi grubymi rybami. Wierzę, że nie pozwolą Wiśle na bylejakość i co bardzo ważne są związani z Krakowem.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
|