Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18865
Stary 15.01.2019, 09:34
Mamy umowę z LV do 2021 roku. Stawka jaką nam płacą jest niska, ale w Krakowie ciężkie czasy. Na szczęście mamy teraz bardzo poważnych reprezentantów.Goście obyci w świecie, mają kontakty i wiedzą jak złapać wspólny język z innymi grubymi rybami. Wierzę, że nie pozwolą Wiśle na bylejakość i co bardzo ważne są związani z Krakowem.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując