zozo napisał(a):

|
Co z Wislockim w nowym układzie? Czy odpuszcza SA i będzie się musiał sam mordować z siłownią, długiem ts i delfinami? Pamietajmy ze gosc wzial sporo na klate, a Królewski trafił do SA dzięki niemu.
|
O Wisłockim nie można zapomnieć, bo zrobił wielką robotę. Ale myślę, że najlepiej by było gdyby mógł w pełni poświęcić się Akademii. Słuchając Go, to chyba jest praca, w której się realizuje. Odniosłem wrażenie, że niezbyt komfortowo się czuł jako zarządzający spółką. I zapewne stąd pojawił się Królewski. Pytanie tylko co z TSem, bo jeśli Wisłocki będzie tam ostatnim sprawiedliwym to tylko Mu współczuć.