Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6859
Stary 15.01.2019, 01:00
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Jak finansowo będzie dobrze, to o drużyne na prawdę się nie martwcie
Jeżeli oni w poprzedniej rundzie bez pieniędzy z niespokojną głową tak grali, to co dopiero teraz, kiedy z kasą będzie czysto, a i motywacja historyczna, żeby utrzymać Wisłe w lidze + wsparcie Kuby.

Zaryzykuje szaloną teze i powiem, że jeżeli z pieniędzmi będzie w porządku i Wisła przystąpi do gry na wiosne, to zagramy w górnej 8
spokojnie
czasem ciężka sytuacja potrafi zmobilizować bardziej niż komfort pracy
niemniej dzisiejsze info na plus
Odpowiedz cytując