Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline
#
6859
15.01.2019, 01:00
Yggdrasil
napisał(a):
Jak finansowo będzie dobrze, to o drużyne na prawdę się nie martwcie
Jeżeli oni w poprzedniej rundzie bez pieniędzy z niespokojną głową tak grali, to co dopiero teraz, kiedy z kasą będzie czysto, a i motywacja historyczna, żeby utrzymać Wisłe w lidze + wsparcie Kuby.
Zaryzykuje szaloną teze i powiem, że jeżeli z pieniędzmi będzie w porządku i Wisła przystąpi do gry na wiosne, to zagramy w górnej 8
spokojnie
czasem ciężka sytuacja potrafi zmobilizować bardziej niż komfort pracy
niemniej dzisiejsze info na plus
szym_ek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szym_ek
Znajdź inne posty napisane przez szym_ek