Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6858
Stary 15.01.2019, 00:51
Jak finansowo będzie dobrze, to o drużyne na prawdę się nie martwcie
Jeżeli oni w poprzedniej rundzie bez pieniędzy z niespokojną głową tak grali, to co dopiero teraz, kiedy z kasą będzie czysto, a i motywacja historyczna, żeby utrzymać Wisłe w lidze + wsparcie Kuby.

Zaryzykuje szaloną teze i powiem, że jeżeli z pieniędzmi będzie w porządku i Wisła przystąpi do gry na wiosne, to zagramy w górnej 8
Odpowiedz cytując