|
Narazie żaden z wymienionych nie stawił się na treningu.
Prawdopodobnie czekają na przelew zaległej kasy. Jeżeli będzie przelew w najbliższych dwóch dniach to duża szansa że Kolar, Halilović, Imaz i Palcić zostaną z drużyną.
Arsenić ma bardzo dobre oferty z Legii, Lechii, Jagiellonii i Lecha. Najlepsza podobno z Legii,więc trzeba się liczyć z jego odejściem.
Kostal ma ofertę z Jagielloni, proponują 350 tysięcy euro (ok. 1,5 miliona zł) za niego. Jest też oferta z Ferencvarosu oraz z jakichś klubów rumuńskich. Więc też należy się liczyć z jego odejściem.
|