Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18849
Stary 15.01.2019, 00:22
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nie grzejcie się.To nadal misja ratowania klubu a nie atak na LM
Czemu się nie grzać? Wchodzą do klubu bardzo poważni ludzie. Może nie na stałe, ale po szanownej pani Marzenie, to jak przesiadka z Golfa II na C klase-może nie spełnienie marzeń, ale stabilnie i komfortowo, a przede wszystkim nie odnosisz nieodpartego wrażenia, że to musi za chwile jebnąć.
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując