krysztal napisał(a):

|
Nie grzejcie się.To nadal misja ratowania klubu a nie atak na LM
|
Czemu się nie grzać? Wchodzą do klubu bardzo poważni ludzie. Może nie na stałe, ale po szanownej pani Marzenie, to jak przesiadka z Golfa II na C klase-może nie spełnienie marzeń, ale stabilnie i komfortowo, a przede wszystkim nie odnosisz nieodpartego wrażenia, że to musi za chwile jebnąć.