Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
StarożytnyWiślak
Member
Od: 12.2018
Offline
#
18847
14.01.2019, 23:48
To oznacza to Stanowskie 90% - teraz mogą przychodzić na rozmowy poważni ludzie, a nie jak do TS-u, ale sprawa jeszcze nie została zakończona.
StarożytnyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarożytnyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez StarożytnyWiślak