Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jsabaj
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
18843
14.01.2019, 23:38
Brawo BL za formułę prawną brawo trio Kuba , Królewski , Jażdżyński za poświecenie swojej kasy - coś mi się wydaje że to bedzie nowe rozdanie na miarę przejęcia Wisły przez Telefonikę
jsabaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jsabaj
Znajdź inne posty napisane przez jsabaj