Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18841
Stary 14.01.2019, 23:35
Czyli nie ma nowego inwestora nie ma zmiany właścicielskiej a jest czyste rozdanie i u steru ludzie godni zaufania, którzy ryzykują własną kasą dla Wisły. Chyle czoła za ułożenie tej układanki i poskładanie jej do kupy.
Odpowiedz cytując