Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
StarożytnyWiślak
Member
Od: 12.2018
Offline
#
18840
14.01.2019, 23:30
Posunięcie genialne i niespodziewane - jak teraz Szarkini mają atakować i bojkotować, jak rządzi legenda klubu?
TS według Stanowskiego wciąż jest właścicielem, ale trójka wymienionych wzięła klub "w leasing".
StarożytnyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarożytnyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez StarożytnyWiślak