Wracając do tematu: kto oglądał sobotniprogram ten wie ile znaczy miec za soba media.
Wisłocki mógł zostać tam zmasakrowany za wziytę w Szwajcarii, ale "Stano który został Wiślakiem" nie chciał go docisnąć.
Kuba, Królewski, poczciwy Wisłocki, i nawróceni Lesny i Stano. Myśle ze w tym układzie trudno to będzie spierdzielić.
dla tyhc którzy piszą że Kuba tylko pożycza kasę: on rezygnuje z kasy za podpis, rezygnuje z pewnie ok 100k miesięcznie które mógłby zarobić. Marzena przed skokiem na szalupę zajebała 60k.
Kuba ratuje nam dupsko- by było smiesznie o ile pamiętam, był n pod opieką chłopaków z SKWK- teraz ich następcy topia Wisłę a on ją wyłowił
