Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18822
Stary 14.01.2019, 21:50
Wracając do tematu: kto oglądał sobotniprogram ten wie ile znaczy miec za soba media.
Wisłocki mógł zostać tam zmasakrowany za wziytę w Szwajcarii, ale "Stano który został Wiślakiem" nie chciał go docisnąć.

Kuba, Królewski, poczciwy Wisłocki, i nawróceni Lesny i Stano. Myśle ze w tym układzie trudno to będzie spierdzielić.

dla tyhc którzy piszą że Kuba tylko pożycza kasę: on rezygnuje z kasy za podpis, rezygnuje z pewnie ok 100k miesięcznie które mógłby zarobić. Marzena przed skokiem na szalupę zajebała 60k.

Kuba ratuje nam dupsko- by było smiesznie o ile pamiętam, był n pod opieką chłopaków z SKWK- teraz ich następcy topia Wisłę a on ją wyłowił
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując