Wyświetl pojedynczy post
gregoriustsw
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18807
Stary 14.01.2019, 17:36
Rience napisał(a):Wyświetl post
Piszesz to na podstawie czego, rozmów z osobami *obecnie* działającymi na osiedlach i we fanclubach, czy po tym co przeczytasz na internecie? Mam wrażenie że niektórzy tu życzeniowo myślą, a na meczu ze Śląskiem nie przewiduje jakichś wielkich zmian do tego co było chociażby na meczu z Lechem, oprócz tego że będzie mniej osób na C niż na meczu z Lechem. Myślę że flagi się pojawią, doping będzie prowadzony przez gniazdowego, nikt nikogo obrażał nie będzie mam na myśli osoby zaangażowane w ratowanie Wisły, bo wszystkim zależy na uratowaniu klubu, Śląska? Być może pójdą bluzgi, pod gniazdem będą wiadomo jakie osoby. A Ty czego się spodziewasz, i czy masz jakiekolwiek podstawy żeby tak myśleć? No chyba że nowy zarząd po prostu tak restrykcyjnie podejdzie do tego meczu że nie wpuszczą żadnych flag, bębnów, i nie będzie niczego! Tylko czemu miałoby to służyć i jaki ma to sens w związku z odbudową Wisły? Wyjaśnisz mi? I czy w związku z tym Śląskowi też zakażą wniesienia flag? Oramy wszystko i zniżamy się poziomem do Niecieczy i Polonii Warszawa czy co sugerujesz?
Jeżeli ceną za uratowanie Wisły w ekstraklasie jest zaoranie wszystkiego - tak, chciałbym zaorać i solą posypać. Tak zwane „klimaty kibicowskie” w tym momencie są tak skrajnie prowokujące że najlepiej się wstrzymać. Więcej - jak ma to oznaczać kilka meczów bez dopingu zorganizowanego to trudno. Obecnie atmosfera wokół Wisły jest taka, że ludzie i tak przyjdą, okrzyki z trybun i tak będą. Czy zorganizowane - jakie to w gruncie rzeczy ma znaczenie.
Odpowiedz cytując