Wyświetl pojedynczy post
koko
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18804
Stary 14.01.2019, 17:33
Panowie troche lodu na glowe,
chcecie na forum wyjasniac WSH?
kabaret.

czy ktos ma jakies info czy sa szanse by Basha, Halilovic wrocili?
jesli nie, kadra bedzie prezentowala sie dosc groteskowo... betony w PZPN licencje dadza, bo o ile znani sa z absurdalnych decyzji, to w tym wypadku zaden gamon stamtad nie zaryzykuje ostrzalu medialnego
Rudy pogrozi palcem, media polechtaja jego ego i zgoda bedzie
w pare miesiecy bedzie czysczenie stajni Augiasza i z pewnoscia sponsor z intencjami sie pojawi, raczej bedzie mozna wybierac...
kwestia trybun w tej chwili drugorzedna, kto bedzie mial chodzic bedzie chodzil tam gdzie chce, tak samo z wyjazdami, kibice w kapciach moga co najwyzej poklepac w klawiature

wracajac do kwestii sportowej, jak nie zatrybi od poczatku i przyjda 2-3 porazki to potem moze byc ciezko sie dobic. polska pilka jest slabiutka no ale jednak kilku emerytow + stado nieopierzonych mlokosow utrzymania nie da...
Odpowiedz cytując