Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18801
Stary 14.01.2019, 17:13
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
tak zmieniając temat:
Myślicie, że Wisła czeka z ogłoszeniem sprzedaży karnetów aż Komisja Ligi ogłosi, że licencja jest przywrócona? Jakby nie było kilka tysięcy by się z karnetów uzbierało i pomogło w prognozie finansowej dla Komisji.
No chyba, ze jest jakiś prawny powód? Nie mogą sprzedawać.póki nie zagwarantują."klientowi" że faktycznie te mecze się.odbędą.
Nie wiem czy jakiś przepis zabrania sprzedaży nie mając licencji. Ja czekał bym na odpowiedni PRowo moment + przygotowywał kampanię dobrą z Błaszczykowski, Sobolewski, Brożkiem itp. Jakiś ukłon w stronę Królewskiego też powinien pójść.
Odpowiedz cytując