Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18797
Stary 14.01.2019, 16:54
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Jeśli sharks'om rzeczywiście zależy na upadku klubu, to myśle że na meczu może się zdarzyć wszystko.
Sharksi chu.ja już mogą zrobić. Nie mając poparcia praktycznie wśród żadnych środowisk kibicowskich mogą nawet rakietnice odpalić w loże vip i chu.ja im to da. Cokolwiek nie zrobią tylko się pogrążą. Najlepiej dla nich będzie jak odpuszczą.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując