Tonamini napisał(a):

|
Jeśli sharks'om rzeczywiście zależy na upadku klubu, to myśle że na meczu może się zdarzyć wszystko.
|
Sharksi chu.ja już mogą zrobić. Nie mając poparcia praktycznie wśród żadnych środowisk kibicowskich mogą nawet rakietnice odpalić w loże vip i chu.ja im to da. Cokolwiek nie zrobią tylko się pogrążą. Najlepiej dla nich będzie jak odpuszczą.