|
tak zmieniając temat:
Myślicie, że Wisła czeka z ogłoszeniem sprzedaży karnetów aż Komisja Ligi ogłosi, że licencja jest przywrócona? Jakby nie było kilka tysięcy by się z karnetów uzbierało i pomogło w prognozie finansowej dla Komisji.
No chyba, ze jest jakiś prawny powód? Nie mogą sprzedawać.póki nie zagwarantują."klientowi" że faktycznie te mecze się.odbędą.
|