|
Niektórzy chyba zapomnieli w jakiej sytuacji jestesmy obecnie, załóżmy czysto teoretycznie, że na meczu ze śląskiem gniazdo jedzie z bluzgami po ludziach którzy nas teraz ratują, wychwalają miśka i wsh a na murawie lądują racę przy akompaniamencie "Wisła to my", wszystko oczywiscie czysto teoretycznie, na oczach potencjalnego inwestora który może nas uratować przed degradacją do IV ligi. Co należałoby wtedy dla dobra sprawy zrobić według Was?
|