Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18779
Stary 14.01.2019, 14:13
regan napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie. Ja mam pomysł. Może utworzymy na forum jakąs bojówke, skrzykniemy się i wpier.doliny sharskom i wyjebiemy ich za brame? Co wy na to?
Ja nazwalbym bojowke Ruch Odrodzenia Wisły w skrócie ROW. Mozna zajmować sie napadami na sharksów dzialaniani terrorystycznymi i gnebieniem ich do poki nie opuszcza Wisły... to byloby najbardziej skuteczne.


10 znaków i jeszcze więcej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując