regan napisał(a):

Słuchajcie. Ja mam pomysł. Może utworzymy na forum jakąs bojówke, skrzykniemy się i wpier.doliny sharskom i wyjebiemy ich za brame? Co wy na to?
Ja nazwalbym bojowke Ruch Odrodzenia Wisły w skrócie ROW. Mozna zajmować sie napadami na sharksów dzialaniani terrorystycznymi i gnebieniem ich do poki nie opuszcza Wisły... to byloby najbardziej skuteczne.
|
10 znaków i jeszcze więcej