Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18778
Stary 14.01.2019, 14:13
A tak zupełnie na poważnie, jeśli coś się odwali na meczu ze śląskiem, profilaktycznie powinni zamknąć C i z automatu zakazy stadionowe dla tych co byli wtedy na sektorze, trudno, siła wyższa. Co wtedy zrobią? Ano mają jedną opcję, ogłoszenie bojktou, co będzie równoznaczne z tym, że sami się odetną. Aczkolwiek afera wybuchła głównie dlatego, że na twitterze niejaki grzegorzkiet zaczął się udzielać pod postami SKWK odpowiadając ludziom, że przekonają sie na meczu ze slaskiem i zobacza sile wsh. Jak dla mnie to zwykły troll, zdecydowanie zbyt wygadany jak na schaba z wsh który ledwo potrafi sklecić zdanie podrzędnie złożone. Więc na chwilę obecną chyba nie można się przejmować i brać tych gróźb za realne.
Odpowiedz cytując