|
Jasne... grupa kibiców na forum będzie decydowała, co ktoś (nieważne kto) wywiesi na trybunie?
Wywieszający w ogóle nie zaprzątają sobie głowy tym forum.
Może od czasu do czasu jakiś pożyteczny coś w ich imieniu na forum napisze ględząc o konieczności zbrojnego ramienia kibiców jednego klubu przeciwko zbrojnemu ramieniu drugiego klubu.
Możemy sobie najwyżej zadawać pytanie o to, czy na kolejne transparenty podkreślające obecność na stadionie i w pobliżu klubu rekinów, obecny, prowizoryczny zarząd zareaguje i w czy w ogóle jest chętny i gotowy na jakąkolwiek reakcję.
Bo chociaż sama obecność transparentów nie jest istotą szkodliwości sharksów dla klubu, to będzie świadczyła, że nie zamierzają odpuścić.
A że nie zamierzają to możemy być pewni.
Niestety, nie tylko w Wiśle, ale w całej polskiej piłce nie ma programu walki z gangsterką i mafiami wokół klubów.
Na razie chyba tylko Filipiak twierdzi, że nie ma zamiaru z nimi się dogadywać.
Stąd między innymi ta nikła frekwencja w kauflandzie, z której się wyśmiewamy, ale która ma źródło także w niechęci Filipiaka do mafii, która chciałaby się wzbogacać mając go za parawan.
Ale kto wie jak jest naprawdę?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|