Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18775
Stary 14.01.2019, 14:00
Jasne... grupa kibiców na forum będzie decydowała, co ktoś (nieważne kto) wywiesi na trybunie?
Wywieszający w ogóle nie zaprzątają sobie głowy tym forum.
Może od czasu do czasu jakiś pożyteczny coś w ich imieniu na forum napisze ględząc o konieczności zbrojnego ramienia kibiców jednego klubu przeciwko zbrojnemu ramieniu drugiego klubu.

Możemy sobie najwyżej zadawać pytanie o to, czy na kolejne transparenty podkreślające obecność na stadionie i w pobliżu klubu rekinów, obecny, prowizoryczny zarząd zareaguje i w czy w ogóle jest chętny i gotowy na jakąkolwiek reakcję.
Bo chociaż sama obecność transparentów nie jest istotą szkodliwości sharksów dla klubu, to będzie świadczyła, że nie zamierzają odpuścić.
A że nie zamierzają to możemy być pewni.

Niestety, nie tylko w Wiśle, ale w całej polskiej piłce nie ma programu walki z gangsterką i mafiami wokół klubów.
Na razie chyba tylko Filipiak twierdzi, że nie ma zamiaru z nimi się dogadywać.
Stąd między innymi ta nikła frekwencja w kauflandzie, z której się wyśmiewamy, ale która ma źródło także w niechęci Filipiaka do mafii, która chciałaby się wzbogacać mając go za parawan.
Ale kto wie jak jest naprawdę?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując