Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18756
Stary 14.01.2019, 00:05
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Powiedzmy sobie szczerze, trybyny nic nie musza przekazywac , pokazywac, ani przedstawiac. Trybuny to miejsce gdzie kibice siedza na dupie i ogladaja mecz. Oprawy , race itp bardziej odstraszaja potencjalnych kibicow. Wiele osob chce zabrac dziecko na mecz, rodzine, znajomych, a nie wysluchiwac nieustannych przeklenstw i ogladac 'pozdrowienia do wiezienia'.

Precz ze stadionowym bydlem!
No widzisz, ale nie dla każdego Wisła to tylko 90min co dwa tygodnie na R22. Uszanuj to i nie porównuj wszystkich do bydła. W czym Ci przeszkadza doping lub oprawa i uniemożliwia zabrania dziecka, dziewczyny rodzina, psa, kota, ptaszka etc. na mecz? Chesz siedzieć na dupie? Wykup skybox i tam będziesz miał futbol. Tylko bez emocji i bez tego dlaczego ludzie kochają ten sport. Bez atmosfery
Odpowiedz cytując