Wyświetl pojedynczy post
ppp
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18753
Stary 13.01.2019, 23:29
W sumie to przykre.
Przykre jest to że po wszystkim co się stało są ludzie którzy starają się bronić kogokolwiek z WSH.
Twierdzenie że są potrzebni może jest i prawdziwe ale dla dobra klubu który przecież podobno kochają powinni usunąć się w cień ograniczyć swoją aktywność do minimum tylko wtedy będzie jakakolwiek realna nadzieja dla klubu.
Odpowiedz cytując