|
Warto przypomnieć sobie czasy z przed WSH. Fajne oprawy, fajnie inicjatywy, nikomu nie przychodziło do głowy promowanie innych instytucji niż Wisła. Potem do głosu zaczęło dochodzić WSH, treści opraw zaczęły się zmieniać, zaczęły się radykalizować. Mijały kolejne miesiące, wsh zaczęło stawać się swojego rodzaju osobną instytucja posiadająca swojego logo którego zaczęło być stawiane wyżej niż herb mający ponad 100-letnią tradycje, herb Towarzystwa Sportowego. WSH odcięło klub od grup patriotycznych działąjacych na Wiśle, już nie było tzw hooliganki działącej w cieniu. WSH weszło do internetu, na pamiątki, koszulki itd. Panowie z WSH chciali być główni gwiazdami tego klubu, ważniejszym od piłkarzy, od prezesów i od Białej Gwiazdy. Stworzyli własną instytucje o osobnej nazwie, osobnym logu wewnątrz klubu z ponad 100 letnią tradycją i ta instytucja zaczęła przerastać Wisłę i w tym momencie wydaję się że tą Wisłę właśnie zgniotła.
Pewnego rodzaju wycofanie się tzw hoolignaki do cienia, nieprowokowanie dziennikarzy, wycofanie loga sharksów, niepromowanie swoich yzdjęć na golą klatę na portalach spolecznosciowych mogłoby być pewnego rodzaju kompromisem i oddechem dla klubu który miejmy nadzieję stanie na nogi. Proszę zwrócić uwagę że wizerunek Wisły przez logo rekina jest naprawdę poszarpany i tak jak pisałem. Kolejne tytuły, koleje artykułu o grupie wsh nie pomagają.
Niemniej jednak Wisłę potrzebne są rozwiązania radykalne. Moim zdaniem tutaj półśrodki nie wiele pomogą.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 13.01.2019 o godz. 21:52.
|