Wyświetl pojedynczy post
burki
Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18734
Stary 13.01.2019, 21:35
Szelu_BRW

To Ci powiem jaka forme przyjmiecie,jako ekipa.Dywaguje,ze staniecie sie organizacja podziemna,tzn nieformalna,poza stadionowa,jak przystalo na kazda organizacje patologiczna.

Valencia

Kompromis z tymi ludzmi nie istnieje.Skonczy sie tak samo jak teraz.W swiecie agresji zawsze wygrywaja patologia czyli brak zasad i Bossowie oraz ich interesy.
Ostatnio edytowane przez burki : 13.01.2019 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując