|
Szelu_BRW
To Ci powiem jaka forme przyjmiecie,jako ekipa.Dywaguje,ze staniecie sie organizacja podziemna,tzn nieformalna,poza stadionowa,jak przystalo na kazda organizacje patologiczna.
Valencia
Kompromis z tymi ludzmi nie istnieje.Skonczy sie tak samo jak teraz.W swiecie agresji zawsze wygrywaja patologia czyli brak zasad i Bossowie oraz ich interesy.
Ostatnio edytowane przez burki : 13.01.2019 o godz. 21:48.
|