|
Forum na SKWK zamknięte. Dlaczego? Bo chcą przetrzymac burze na forum i pojawia się potem. Po co odpowiadać na niewygodne pytania. Szkoda stowarzyszenia ale będzie na te czasy Socios lub TT Reymonta22 i dobrze. Nowe tematy pojawia się na tym forum. Nie będziemy Januszami dla kumatych bo nie będzie gdzie pisać
|