Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18724
Stary 13.01.2019, 20:22
Forum na SKWK zamknięte. Dlaczego? Bo chcą przetrzymac burze na forum i pojawia się potem. Po co odpowiadać na niewygodne pytania. Szkoda stowarzyszenia ale będzie na te czasy Socios lub TT Reymonta22 i dobrze. Nowe tematy pojawia się na tym forum. Nie będziemy Januszami dla kumatych bo nie będzie gdzie pisać
Odpowiedz cytując