Ajax napisał(a):

|
Niestety zadłużenie rośnie i pewnie, żeby udobruchać komisję trzeba będzie sprzedać jeszcze kilku piłkarzy.
|
Eee tam... rozmywasz temat jakimiś drugorzędnymi kwestami: zadłużenie, drużyna...
Ważne przecież w pierwszej kolejności to, żeby chuliganka była
