Wojtas napisał(a):

Moderator,gdzie jest moderator? co tu sie wypisuje?
Fajny artykul.
Krolewski zaczyna mi coraz bardziej sie podobać,to wlasnie o takich ludzi chodzi
daj Boze nam takich wiecej
Wisła Kraków nie była w jego planach. Jarosław Królewski rzucił się w pomaganie na główkę
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...ki-rzucil.html
|
Pozytywnienie szalony gość to jakiś kosmiczny zbieg okoliczności, że zna się z Wisłockim