Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18708
Stary 13.01.2019, 19:24
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Moderator,gdzie jest moderator? co tu sie wypisuje?

Fajny artykul.
Krolewski zaczyna mi coraz bardziej sie podobać,to wlasnie o takich ludzi chodzi
daj Boze nam takich wiecej

Wisła Kraków nie była w jego planach. Jarosław Królewski rzucił się w pomaganie na główkę

Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...ki-rzucil.html
Pozytywnienie szalony gość to jakiś kosmiczny zbieg okoliczności, że zna się z Wisłockim
Odpowiedz cytując