Now
Powiedz chlopie z WSH lub tym podobnych patologii,czy juz ustalacie z JG jak wyleczyc spoleczniakow z Wisly.Moze nie tylko wpuscic JG ale nawet ich podpuscic albo razem z nimi zastraszac ? Pewnie tam gdzie siedza teraz Bossy obu krakowskich gangow,juz dawno,jak w ostatnich latach bywalo,ustalono jak wspolnie wybrnac z opresji.Chuliganki innych klubow pewnie tez sie przylacza,aby zatrzec tragiczna prawde o nich,identyczna jak ta z Wisly,ze kibole niszcza i kradna wlasne kluby,pod szyldem milosci do tych klubow.
