Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
#
18700
13.01.2019, 19:12
Now
napisał(a):
Na .... ze społeczniakami dawać się w dyskusje, wpuścić JG pod kasy Wisły i pokolei społeczniaki zostaną rozjebani to będą płakać za "patologią". Ekipa być musi i tyle w temacie, tylko taka która wie na czym polega jej rola a nie tak jak biznesmeny Szmarksy
Następny prawdziwek 2016
Tak kij tam że klub na skraju bankructwa kij, że kradli do ostatniej chwili ważne, że gangsterzy bronią przed innymi gangsterami
Złodzieje, gangusy i handlarze , którzy doprowadzili klub do bankructwa są nam niezbędni
Nie martw się jeszcze trochę z kolegami popracujecie dla Wisły, a kasy co najmniej pół roku będą zamknięte dopiero otrąbicie sukces
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Ajax : 13.01.2019 o godz. 19:17.
Ajax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ajax
Odwiedź stronę domową użytkownika Ajax!
Znajdź inne posty napisane przez Ajax