Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18700
Stary 13.01.2019, 19:12
Now napisał(a):Wyświetl post
Na .... ze społeczniakami dawać się w dyskusje, wpuścić JG pod kasy Wisły i pokolei społeczniaki zostaną rozjebani to będą płakać za "patologią". Ekipa być musi i tyle w temacie, tylko taka która wie na czym polega jej rola a nie tak jak biznesmeny Szmarksy
Następny prawdziwek 2016 Tak kij tam że klub na skraju bankructwa kij, że kradli do ostatniej chwili ważne, że gangsterzy bronią przed innymi gangsterami

Złodzieje, gangusy i handlarze , którzy doprowadzili klub do bankructwa są nam niezbędni

Nie martw się jeszcze trochę z kolegami popracujecie dla Wisły, a kasy co najmniej pół roku będą zamknięte dopiero otrąbicie sukces
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Ajax : 13.01.2019 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując