Now napisał(a):

|
Na .... ze społeczniakami dawać się w dyskusje, wpuścić JG pod kasy Wisły i pokolei społeczniaki zostaną rozjebani to będą płakać za "patologią". Ekipa być musi i tyle w temacie, tylko taka która wie na czym polega jej rola a nie tak jak biznesmeny Szmarksy
|
Dobre..... teraz to już nie pikniki tylko społeczniaki.