Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
Od: 04.2006
Offline
#
18698
13.01.2019, 19:08
Tylko dziś nie ma ekipy ! Są złodzieje. Przed ostatnim meczem z Lechem od hotelu cracovia szedł lech , łks z żydami. Ekipa....czekała u wiślaków. Śmiech na sali !
Raf 66
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raf 66
Znajdź inne posty napisane przez Raf 66