Wyświetl pojedynczy post
sl@y
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18697
Stary 13.01.2019, 19:07
Now napisał(a):Wyświetl post
Na .... ze społeczniakami dawać się w dyskusje, wpuścić JG pod kasy Wisły i pokolei społeczniaki zostaną rozjebani to będą płakać za "patologią". Ekipa być musi i tyle w temacie, tylko taka która wie na czym polega jej rola a nie tak jak biznesmeny Szmarksy
Nastepny prawdziwek
.....niechże sie te ferie skończą
Odpowiedz cytując