Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18696
Stary 13.01.2019, 18:55
Na .... ze społeczniakami dawać się w dyskusje, wpuścić JG pod kasy Wisły i pokolei społeczniaki zostaną rozjebani to będą płakać za "patologią". Ekipa być musi i tyle w temacie, tylko taka która wie na czym polega jej rola a nie tak jak biznesmeny Szmarksy
Odpowiedz cytując