Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18694
Stary 13.01.2019, 18:40
Ja ............jak czytam niektóre komentarze to zastanawiam się jak ten klub w ogóle dotrwał do tego momentu . Mam wrażenie , że większość z obrońców kiboli dalej nie rozumie co się wydarzyło z Wisła i gdzie aktualnie się znajdujemy . Czasy się zmieniają , piłka to biznes co raz poważniejsi inwestorzy w to wchodzą i przyzwolenie na chłopców w krótkich spodenkach już się skończyło . Albo to zrozumiemy i się dostosujemy albo faktycznie za rok spotkamy się na łące w Giebułtowie .
Odpowiedz cytując