|
Może rozważamy świat realny a nie idealny. Na ostatnim meczu z Lechem na C było realnie idealnie. Dobry doping, końcowa oprawa super. Wprawdzie flagi rekinów wisiały ale... mi to nie przeszkadza. Istotą rzeczy jest aby wszelkich kumatych odciąć od zarządzania klubem. I to jest cel, niemniej tylko drugorzędne. Jakie mamy cele pierwszorzędne to chyba wszyscy wiemy. I wspierajmy tych co przy nich chodzą
|