petred napisał(a):

|
Bo Bednarz trochę zgubił rozum podejmując decyzje o zakazie wejścia na mecz wszystkich osób bez wyjątku, tylko dlatego, że siedzieli na c. Dla kogoś kto chce wejść jako inwestor nie będzie problemem czy sharksi wywieszą swoją flagę. Ja bym się bardziej obawiał żeby nie chcieli zniechęcić potencjalnego inwestora robiąc coś głupiego podczas meczu. No ale zdają sobie chyba sprawe z nastrojów panujących wśród przeciętnych kibiców i czym by mogło to poskutkować.
|
Czyli czekamy na nowego Baggio? I na ponowne zawieszenie klubu?
Też obawiam się, że WSH nie odda wpływu na to, co dzieje się wokół klubu, bez walki.
W końcu chodzi o wyrobienie sobie super wizerunku wśród sterydowych rezusów, którzy będą potem używani do tego, żeby ich rękami (maczetami) walczyć z konkurencją mafijną na terenie Krakowa.
Te biedactwa myślą, że działają dla dobra "Wisły w ich sercu", a tak naprawdę ich rezusowa, zaślepiona sterydami miłość jest narzędziem w rękach bossów z WSH.