Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18683
Stary 13.01.2019, 17:02
Enigmovsky napisał(a):Wyświetl post
Natomiast jest jeszcze jedna istotna rzecz o której nie wspomniałem.
Zauważcie że nawet w Legii władze klubu są bardzo potulne wobec kiboli, np. właściciele przeboleli potencjalne wpływy z biletów z meczu Ligi Mistrzów Legia-Real, tam nikt przeciw kibolom nie występuje, przynajmniej tak otwarcie jak u nas za Bednarza.
U nas sytuacja może być trochę inna, gdyby (potencjalny) nowy właściciel zatrudnił w klubie ludzi takich jak Bednarz którzy mieliby za zadanie eliminowanie zjawisk patologicznych na naszym stadionie, czyli miałoby krótki mówiąc miałoby miejsce Deja Vu, to teraz jakiekolwiek protesty środowisk grupy wzajemnej adorachi (SKWK,WSH) by się nie przyjęły.
Protest "Bednarza" zmniejszył frekwencję o ponad 50%.
Teraz jakby tym bandytom udało się przekonac chociaż ze 100 osób do "ewentualnego" protestu to można by odtrąbić ich sukces.
Bo Bednarz trochę zgubił rozum podejmując decyzje o zakazie wejścia na mecz wszystkich osób bez wyjątku, tylko dlatego, że siedzieli na c. Dla kogoś kto chce wejść jako inwestor nie będzie problemem czy sharksi wywieszą swoją flagę. Ja bym się bardziej obawiał żeby nie chcieli zniechęcić potencjalnego inwestora robiąc coś głupiego podczas meczu. No ale zdają sobie chyba sprawe z nastrojów panujących wśród przeciętnych kibiców i czym by mogło to poskutkować.
Odpowiedz cytując