Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18680
Stary 13.01.2019, 16:40
Póki co to:
1. Nie mamy licencji.
2. Niewiadomo czy mamy drużynę.
3. Nie mamy gdzie grać - zwłaszcza, że wisimy kasę za mecz z Lechem.

Tak, że rozważania o flagach i kto będzie na trybunach, możemy odłożyć na później.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując