Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18676
Stary 13.01.2019, 16:04
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem , którzy sharksi są skompromitowani a którzy nie ale wiem że cała ta bojówka jest winna . Ktoś wywiesza te głupie flagi z pozdrowieniami dla bandytów . Nie mam złudzeń , że na stadion przyjdą sami bogobojni i zawsze tam się znajdą chuligani ale to oczywiste .Natomiast nie może być tak żeby ta grupka chuliganów narzucała narrację całej reszcie . Oczywiste jest , że przeciętny piknik nie będzie tych flag ściągał i się bił z bojówką . Ale może wtedy warto zmienić sektor żeby pokazać że tego nie popieram .
A jak będzie 33 326 widzów na meczu ze Śląskiem to jak zmienisz kurła sektor?

Ludzie skończcie pierydolić...

https://www.youtube.com/watch?v=FTgT-IU--zM

Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując