Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
18676
13.01.2019, 16:04
VanBasten
napisał(a):
Nie wiem , którzy sharksi są skompromitowani a którzy nie ale wiem że cała ta bojówka jest winna . Ktoś wywiesza te głupie flagi z pozdrowieniami dla bandytów . Nie mam złudzeń , że na stadion przyjdą sami bogobojni i zawsze tam się znajdą chuligani ale to oczywiste .Natomiast nie może być tak żeby ta grupka chuliganów narzucała narrację całej reszcie . Oczywiste jest , że przeciętny piknik nie będzie tych flag ściągał i się bił z bojówką . Ale może wtedy warto zmienić sektor żeby pokazać że tego nie popieram .
A jak będzie 33 326 widzów na meczu ze Śląskiem to jak zmienisz kurła sektor?
Ludzie skończcie pierydolić...
https://www.youtube.com/watch?v=FTgT-IU--zM
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan