|
Nie wiem , którzy sharksi są skompromitowani a którzy nie ale wiem że cała ta bojówka jest winna . Ktoś wywiesza te głupie flagi z pozdrowieniami dla bandytów . Nie mam złudzeń , że na stadion przyjdą sami bogobojni i zawsze tam się znajdą chuligani ale to oczywiste .Natomiast nie może być tak żeby ta grupka chuliganów narzucała narrację całej reszcie . Oczywiste jest , że przeciętny piknik nie będzie tych flag ściągał i się bił z bojówką . Ale może wtedy warto zmienić sektor żeby pokazać że tego nie popieram .
|