Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18674
Stary 13.01.2019, 15:55
Wehrmacht napisał(a):
A ja mam w sumie jedno, ostatnie pytanie, bo to co mialem w tym temacie napisac to juz napisalem wczesniej. Zwaracam sie nie tylko do osob, ktore otwarcie bronia pro bandyckich zachowan, ale i do tych, ktorzy moze nie popieraja, ale uwazaja, ze inaczej sie nie da i chuliganka powinna sie zajac wlasnymi (cokolwiek to znaczy) sprawami.

Kwestia, czy bedzie wisiec flaga, czy nie, faktycznie nic nie zmieni. W sensie Sharksi sie od jej nie powieszenia nagle nie rozplyna w powietrzu i nie znikna. Zgadzam sie, ze nawet jakas forma delegalizacji symboli i ich znakow tez nie spowoduje, ze problem zniknie. Ci ludzie dalej beda na trybunach i fakt faktem, w ostatecznosci namaluja sobie orla, wilka czy osmiornice.
Ale czy nie macie poczucia, ze po tym co sie stalo MUSI byc jakakolwiek forma kary? Skoro przez tyle miesiecy systematycznie mordowali klub i doprowadzili go do takiego stanu, ze nadal nie wiem czy pacjent przezyje, to powinni byc w jakis spobos napietnowani i ukarani? Jak dla mnie wiekszosc z osob, ktora tu sie wypowiada i ja rowniez mowiac o tych flagach tak rozumie pojecie jakiejkolwiek widocznej dla wszystkich kary. Usuniecie symbolu, ktory zerowal na Wisle az do jej calkowitej ruiny. Obiektywnie patrzac oni za to co zrobili powinni juz nigdy nie miec wstepu na mecze Wisly. Ale oczywiscie tego zakazac im sie nie da wiec co mozna zrobic, by w jakikolwiek sposob odczuli, ze za to co zrobili zostali napietnowani? Bo jak czytam niektorych - WSH niech sobie bedzie, ale niech sie zajmie kibolstwem, a nie dojeniem klubu i bedzie ok. Czyli co, prawie zniszczyli Wisle i teraz kara za to ma byc to, zeby sie po prostu zajeli swoimi sprawami? To Waszym zdaniem jest ok? Spoko, ze sie nakradliscie, prawie unicestwiliscie klub, ale juz tak wiecej nie robcie dobra? No, to teraz wracajcie do ganiania parchatych.

Czy wg Was to ma cokolwiek wspolnego z rozsadkiem, logika, bo o czyms takim jak poczucie sprawiedliwosci to nawet nie bede pisal, bo cos mi sie widzi, ze takich slow nie uzywacie. Jak wg Was oni powinni odpowiedziec za to co sie stalo? Czy w ogole powinni.... bo czytajac Was mam wrazenie, ze kompetnie nic sie nie stalo i na ch*j drazyc temat.


-------------------------------------------

Kolego Wehrmacht.

Problem jest dużo bardziej złożony. Podaj mi jak przeprowadzić coś takiego. Jak wyselekcjonować tych odpowiedzialnych za okradanie klubu. Jeżeli chodzi o samo WSH - pokaż mi listę nazwisk tych ludzi, tak aby władze Wisły SA mogły nałożyć dajmy na to np. zakazy stadionowe.

Dalej jest SKWK, które jako stowarzyszenie się skompromitowało. Powiedz mi czy skompromitował się wg Ciebie każdy kto do niego należy lub należał? Bo np. wierzył decyzyjnym i chciał wspomagać klub, więc się zapisał? Czy ultrasi, którzy po prostu uwielbiają robić oprawy też mają zostać ukarani, bo inni nagrzeszyli?

Podejrzewam, że w SKWK jest cały przekrój kibiców Wisły od pikników po najbardziej zagorzałych członków WSH.

Powiedz mi jak skutecznie wyłuskać tych odpowiedzialnych? Czy może lepiej zastosować odpowiedzialność zbiorową i wszystkich w tym gro osób, które kocha klub i nigdy by nie chciało przyłożyć ręki do tego co się obecnie dzieje?

Twoje posty od dłuższego czasu prezentują jedynie święte oburzenie względem całej tej okropnej sytuacji. Żadnych rozwiązań i realnych propozycji. Niczego konkretnego. Same komunały bez konkretów. Ok, można raz przebrnąć przez tą tyradę, drugi, piąty ale po jakimś czasie się to nudzi.

Jaki koń jest każdy widzi. To, że w każdym poście będziesz o tym pisał niczego nie zmieni.

Podejrzewam, że co mądrzejsi kibice, którym naprawdę zależy na Naszym Klubie już odpływają z SKWK. W obecnej sytuacji nie ma w tym niczego dziwnego. Środowisko w jakimś stopniu musi oczyścić się samo, jedyne co Klub może zrobić to pilnować, aby nie było miejsca na stadionie na bandyckie zachowania. Przypilnować tego, aby niepowołani ludzie nie mieli dostępu do innych sektorów czy lóż. O brak symboli WSH powinni zadbać sami kibice z młynu (choć możliwe, że jest to mrzonka nie do przeprowadzenia). Wysokie kary dla ludzi przyłapanych na gorącym uczynku na łamaniu stadionowego regulaminu.

Poza powyższym Klub nie ma narzędzi, aby wynajdować i karać bandytów. Chyba, że bandyterka ma miejsce na stadionie i są na to dowody. Wtedy jak najbardziej. W innym wypadku sprawa jest praktycznie przegrana już na starcie. I żadne święte oburzenie, choćby nie wiem jak mocno usprawiedliwione, tego nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.01.2019 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując