Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
Od: 04.2006
Offline
#
18669
13.01.2019, 15:19
Teraz gdyby przyszedł taki Bednarz, frekwencja by wzrosła a nie zmalała. Nie mam na myśli tylko januszy, bardziej ludzi z zasadami, którym nie po drodze ze złodziejami jest
Raf 66
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raf 66
Znajdź inne posty napisane przez Raf 66