Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
preseant
Junior Member
Od: 04.2006
Offline
#
18667
13.01.2019, 15:08
Jest taki mądry psingwin, który dobrze powiedział czym jest napinka pomiędzy kibicami różnych klubów. Niech się wszyscy od niego uczą!
preseant
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do preseant
Znajdź inne posty napisane przez preseant