Wyświetl pojedynczy post
Enigmovsky
Member
 
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18665
Stary 13.01.2019, 15:04
Natomiast jest jeszcze jedna istotna rzecz o której nie wspomniałem.
Zauważcie że nawet w Legii władze klubu są bardzo potulne wobec kiboli, np. właściciele przeboleli potencjalne wpływy z biletów z meczu Ligi Mistrzów Legia-Real, tam nikt przeciw kibolom nie występuje, przynajmniej tak otwarcie jak u nas za Bednarza.
U nas sytuacja może być trochę inna, gdyby (potencjalny) nowy właściciel zatrudnił w klubie ludzi takich jak Bednarz którzy mieliby za zadanie eliminowanie zjawisk patologicznych na naszym stadionie, czyli miałoby krótki mówiąc miałoby miejsce Deja Vu, to teraz jakiekolwiek protesty środowisk grupy wzajemnej adorachi (SKWK,WSH) by się nie przyjęły.
Protest "Bednarza" zmniejszył frekwencję o ponad 50%.
Teraz jakby tym bandytom udało się przekonac chociaż ze 100 osób do "ewentualnego" protestu to można by odtrąbić ich sukces.
Odpowiedz cytując