Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18661
Stary 13.01.2019, 14:55
Niektórzy zapominają o rzeczy najistotniejszej. Problem nie to, że chuligani, tylko to, że oni Wisłę - największe dobro, o które teraz tak trzeba walczyć, oni spuścili do poziomu rynsztoku. Zrobili to z uśmiechem na ustach, doili do samego końca. Dlatego sytuację mamy dziś taką. Kradli w klubie wszystko, co tylko się dało, "na żywca" - świadomi, że za chwile nie zostanie z tego nic. Czy nie przeszkadza Wam ta szmata ? Dalej uważacie, że nie trzeba nic z tym zrobić "bo się nie da" ?
Odpowiedz cytując