Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18657
Stary 13.01.2019, 14:32
Uważam, że wszystko sprowadza się już do absurdu.

Na tą chwilę flaga jest najważniejsza. Jak nie będzie wisieć to znaczy, że WSH upadło i automatycznie inwestor otwiera portfel z milionami. Przecież to absurd. Powieszona flaga lub niepowieszona O NICZYM NIE ŚWIADCZY ! A mówieniu o inwestorze, który z tego powodu zdecyduję się wejść czy nie wejść jest niepoważne.

Każdy inwestor wie z czym będzie się musiał zmierzyć i albo ma jaja i chce w to wejść albo nie. I obraz jednego meczu o niczym nie będzie świadczył. Jak będziemy "grzeczni" to inwestor pomyśli, że problem się rozwiązał i ma czystą Wisłę bez konfliktów? Sami w to nie wierzycie, a ma w to uwierzyć gość z głową na karku (skoro ma miliony złotych).

Druga sprawa, tak wielu zawsze rzuca się gdy odpowiedzialność jest zbiorowa, a tak samo chcecie zrobić teraz i zakazać wejścia wszystkim, którzy mieli chociaż raz vlepkę z rekinem w portfelu.

Ilu z Was należało kiedyś do SKWK? To idąc Waszym tokiem rozumowania, żadnej nie ma wstępu, bo popieraliście bandytów i wyłudzaczy i jeszcze w dodatku wspieraliście ich finansowo ! Macie zakaz wstępu na stadion, trzeba Was wyplewić. Absurdalne? Tak samo absurdalne jak Wasze czyszczenie trybuny C.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując