Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18653
Stary 13.01.2019, 13:31
toomo napisał(a):Wyświetl post
Niestety nie.
Póki ktoś nie zostanie aresztowany, czy inaczej ograniczony przez prawo, niech robi co tylko mógłby robić każdy inny. Jeżeli regulamin stadionu i prawo pozwala wieszać flagi, symbol nie jest zakazany, to niech wieszają rekina.

Ale jeżeli jakis konkretny człowiek złamie prawo, trzeba z pełną surowością i konsekwencją eliminowac.

Tak samo sharksa, jak i byle buraka pijanego z podkrakowskiej wsi, który przyjedzie zrobić bydło i kogoś pobije, bo mu sie tamtego ryj nie spodobał.
Odpowiedz cytując