toomo napisał(a):

Póki ktoś nie zostanie aresztowany, czy inaczej ograniczony przez prawo, niech robi co tylko mógłby robić każdy inny. Jeżeli regulamin stadionu i prawo pozwala wieszać flagi, symbol nie jest zakazany, to niech wieszają rekina.
Ale jeżeli jakis konkretny człowiek złamie prawo, trzeba z pełną surowością i konsekwencją eliminowac.
Tak samo sharksa, jak i byle buraka pijanego z podkrakowskiej wsi, który przyjedzie zrobić bydło i kogoś pobije, bo mu sie tamtego ryj nie spodobał.